TOOLPROFIEL TOOLAI

Funy AI

Alles-in-één AI-platform voor videocreatie, beeldgeneratie en beeldbewerking

funy.aiPRODUCTVOORBEELD
Funy AI — productvoorbeeld Volledige afbeelding bekijken
Voorbeeld van interface en resultatenAfbeeldingen: 1

HET GROTE GEHEEL

Over Funy AI

Funy AI is een browsergebaseerd, alles-in-één AI-contentplatform dat tools voor videogeneratie, beeldgeneratie en beeldbewerking combineert in één interface. De homepage beschrijft het als een platform voor "Video Creation – Image to Video & Text to Video, Image Editing & Generation" en vermeldt dat veel tools zonder account kunnen worden uitgeprobeerd. De site verdeelt de tools in twee hoofdfamilies: AI Video (contentcreatie zoals Image to Video en Text to Video, plus actie- en effectentools) en AI Image (beeldgeneratie, filters en hulpmiddelen voor beeldbewerking).

De videokant draait om twee belangrijke workflows: een stilstaand beeld omzetten in een korte geanimeerde clip en een geschreven prompt omzetten in een video. De beeldkant omvat text-to-image- en image-to-image-generatie, plus een brede reeks bewerkings- en filtertools zoals achtergrond verwijderen, afbeeldingen opschalen, onscherpte verwijderen, fotoverbetering, watermerken verwijderen, kapsel- en haarkleurwijzigers, een leeftijdsfilter en een headshotgenerator. De navigatie van de site vermeldt ook een reeks genoemde videomodellen (bijvoorbeeld Sora AI, PixVerse, Veo AI, Kling AI, Vidu AI, Pika AI, Hailuo AI, Luma AI, Hunyuan AI en Wan AI) als onderdeel van het videoaanbod.

Het platform wordt gepresenteerd als toegankelijk en gebruiksvriendelijk: de homepage vermeldt dat aanmelden niet nodig is om te beginnen, en de prijzenpagina beschrijft een op credits gebaseerd systeem met gratis startcredits en eenmalige betaalde creditpakketten in plaats van terugkerende abonnementen. Funy AI is naast de webinterface ook beschikbaar via iOS- en Android-apps.

WAT JE KUNT DOEN

Een toolkit om te ontdekken

Ontdek de mogelijkheden. Vind je eigen manier om ze te gebruiken.

Image to Video

Animeert een statische afbeelding tot een korte videoclip. De homepage beschrijft dit als technologie die 'leven in je statische foto's blaast' en zonder account kan worden gebruikt.

Text to Video

Genereert korte video's uit geschreven tekstprompts. De homepage presenteert dit als het omzetten van eenvoudige tekstprompts in dynamische video's van hoge kwaliteit.

AI-beeldgeneratie (Text to Image en Image to Image)

Maakt afbeeldingen op basis van tekstbeschrijvingen of transformeert een bestaande afbeelding tot een nieuwe. De homepage beschrijft hoe ideeën worden omgezet in AI-kunst, van realistische foto's tot 3D-personages en digitale illustraties.

AI Age Filter

Past leeftijdsprogressie of -regressie toe op een gezicht met behulp van een aangepaste prompt. De speciale pagina vermeldt dat gebruikers elke doel-leeftijd van 0 tot 200 jaar kunnen opgeven, in plaats van vaste voorinstellingen te kiezen.

AI Hairstyle Changer

Laat gebruikers verschillende kapsels bekijken op basis van een geüploade foto. De homepage beschrijft het genereren van verschillende nieuwe stijlen voor het kiezen van een kapsel of het maken van profielfoto's.

AI Background Removal

Verwijdert afbeeldingsachtergronden met één klik om een schone, transparante afbeelding te maken; de homepage beschrijft dit als geschikt voor productafbeeldingen of ontwerpwerk.

Tools voor beeldverbetering

Omvat een AI Photo Enhancer om de beeldkwaliteit te verscherpen en verbeteren, een Unblur Image-tool om onscherpe foto's scherper te maken en een AI Image Upscaler. De homepage vermeldt deze als afzonderlijke bewerkingshulpmiddelen.

Watermark Remover

Verwijdert watermerken uit afbeeldingen. In de FAQ over prijzen staat dat één verwijdering van een watermerk doorgaans één credit kost.

Genoemde videomodellen

De navigatie van de site vermeldt videomodellen zoals Sora AI, PixVerse, Veo AI, Kling AI, Vidu AI, Pika AI, Hailuo AI, Luma AI, Hunyuan AI en Wan AI als onderdeel van het videoaanbod.

GEMAAKT VOOR JOUW WERKWIJZE

Waar het in je dag past

GEBRUIKSSITUATIE 01

Contentcreatie voor sociale media

Contentmakers kunnen korte AI-video's en afbeeldingen genereren voor platforms zoals Instagram en X. De AI Age Filter-pagina stelt expliciet voor om resultaten van de high-definition leeftijdsfilter als content voor sociale media te plaatsen.

GEBRUIKSSITUATIE 02

Productafbeeldingen voor e-commerce

Verkopers kunnen tools voor achtergrondverwijdering en beeldverbetering gebruiken om schonere productfoto's voor te bereiden. De homepage noemt achtergrondverwijdering voor productafbeeldingen als gebruiksscenario.

GEBRUIKSSITUATIE 03

Experimenteren met persoonlijke foto's

Gebruikers kunnen kapsels bekijken, leeftijdsfilters toepassen of headshots maken van hun eigen foto's zonder professionele bewerkingssoftware.

GEBRUIKSSITUATIE 04

Snelle videoprototyping

Marketeers en contentmakers kunnen een tekstidee of één afbeelding omzetten in een korte videoclip om een concept te testen voordat ze in een volledige productie investeren.

JE EERSTE STAPPEN

Van de eerste klik tot het eerste resultaat

Probeer het op de officiële website
  1. Open de relevante tool

    Navigeer vanuit het menu Alle tools naar de specifieke tool op de Funy AI-site, zoals Afbeelding naar video, Tekst naar video of het AI-leeftijdsfilter.

  2. Kies je invoermethode

    Selecteer tekst-naar-video of afbeelding-naar-video voor videogeneratie, of upload een foto voor beeldbewerking en filtertools.

  3. Voer je invoer aan

    Voer een gedetailleerde tekstprompt in of upload de gewenste afbeelding. Typ voor het AI-leeftijdsfilter de gewenste leeftijd (0–200) in het vak voor de aangepaste prompt.

  4. Genereer het resultaat

    Klik op de knop Genereren en laat de AI je invoer verwerken. Op de pagina van het AI-leeftijdsfilter staat dat resultaten doorgaans binnen enkele seconden klaar zijn.

  5. Download of verfijn

    Download de gegenereerde afbeelding of video. Bij video kunnen gebruikers het resultaat bekijken en de prompt verfijnen om verder te itereren, zoals beschreven op de vergelijkingspagina van Hailuo AI.

PLAN JE VOLGENDE STAP

Een plan voor jouw werkwijze

Op credits gebaseerd met gratis startcredits en eenmalige betaalde creditpakketten: Standard ($29.99 voor 3000 credits), Premium ($89.99 voor 20000 credits) en Deluxe ($169.99 voor 60000 credits)

Abonneer je via de website van de tool

ABONNEMENT

Standard

3000 credits. Omvat tekst naar afbeelding, tekst naar video, afbeelding naar afbeelding, afbeelding naar video, AI Clothes en verschillende video-effecten; video tot 10s, tot 720p, standaardkwaliteit en -snelheid, 7 dagen opslag, zonder watermerk.

$29.99

eenmalig

  • 3000 credits
  • Video tot 10s
  • Video tot 720p
  • Standaardkwaliteit
  • Standaardsnelheid
  • 7 dagen opslag
  • Geen watermerk
Abonnement op website bekijken

ABONNEMENT

Premium

20000 credits. Voegt 3 parallelle taken, video tot 1080p, hoge kwaliteit, snelle verwerking, 30 dagen opslag, geen wachtrij en geen vervaldatum toe.

$89.99

eenmalig

  • 20000 credits
  • 3 parallelle taken
  • Video tot 1080p
  • Hoge kwaliteit
  • Hoge snelheid
  • 30 dagen opslag
  • Geen watermerk
  • Geen wachtrij
  • Geen vervaldatum
Abonnement op website bekijken

ABONNEMENT

Deluxe

60000 credits. Voegt 3 parallelle taken, video tot 1080p, de beste kwaliteit, hypersnelle verwerking, 60 dagen opslag, geen wachtrij en geen vervaldatum toe.

$169.99

eenmalig

  • 60000 credits
  • 3 parallelle taken
  • Video tot 1080p
  • Beste kwaliteit
  • Hypersnelheid
  • 60 dagen opslag
  • Geen watermerk
  • Geen wachtrij
  • Geen vervaldatum
Abonnement op website bekijken

Prijzen, gebruikslimieten en voorwaarden kunnen veranderen. Controleer de nieuwste gegevens op de officiële website van de tool voordat je je abonneert.

Plannamen, creditbedragen en eenmalige prijzen zijn afkomstig van de officiële prijzenpagina. De pagina vermeldt uitsluitend eenmalige betaling zonder automatische kosten; controleer de actuele gegevens op de officiële prijzenpagina vóór aankoop.

Bronnen gecontroleerd

NOG ENKELE DINGEN

Goede vragen. Nuttige antwoorden.

Meer op de officiële website

Is Funy AI gratis te gebruiken?

Op de homepage staat dat Funy AI gratis credits biedt om content zonder watermerken te maken en te exporteren; in de prijs-FAQ wordt vermeld dat je 30+ gratis credits krijgt om te beginnen. Voor extra gebruik moet je upgraden naar een betaald creditpakket.

Moet ik me aanmelden om Funy AI te gebruiken?

Op de homepage en in de prijs-FAQ staat dat aanmelden niet nodig is om veel tools te gebruiken, waaronder de watermerkverwijderaar. Aanmelden geeft echter toegang tot geavanceerde functies en creditbeheer.

Wat zijn credits en hoe worden ze gebruikt?

Credits zijn de gebruikseenheid op het platform. Elke transformatie of taak verbruikt credits en verschillende taken kunnen verschillende hoeveelheden vereisen; de prijs-FAQ geeft als voorbeeld dat één watermerkverwijdering doorgaans één credit kost.

Verlopen ongebruikte credits?

Volgens de prijs-FAQ verlopen ongebruikte credits niet.

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?

Volgens de prijs-FAQ worden de belangrijkste creditcards en betaalkaarten geaccepteerd en worden betalingen verwerkt door Stripe. Voor vragen over betalingen kunnen gebruikers contact opnemen via info@funy.ai.

Kan ik door AI gegenereerde content commercieel gebruiken?

Volgens de FAQ op de homepage is alle door AI gegenereerde content publiek domein en kan deze commercieel worden gebruikt, zolang deze voldoet aan het contentbeleid.

Op welke apparaten werkt Funy AI?

Volgens de FAQ op de homepage werkt Funy AI op Windows, Mac, iOS en Android. Naast de webinterface biedt de site ook iOS- en Android-apps.

VAN DE COMMUNITY

Wat is jouw ervaring?

JE VOLGENDE ONTDEKKING

Meer tools om te ontdekken

Alle tools ontdekken

ZET JE VOLGENDE STAP

Klaar om Funy AI te ontdekken?

Bezoek de officiële website om de nieuwste functies te ontdekken en aan de slag te gaan.

Bezoek de officiële website
Funy AIfuny.ai
Website bezoeken

GALERIJ

DEEL HET VERDER

Funy AI delen